Atsiliepimai

“Labai džiaugiuosi savo sprendimu, kad pasirinkau dirbti su Valentina. Man tai žmogus, kuris laužo visus mano įsitikinimus, blokus, kompleksus. Dėkoju Valentinai už kas kartą užkuriamą motyvaciją veikti! Už jos tikrumą ir atvirumą! Dėkoju už pasakomą tiesą ir už tai, kad rūpi. Jau dabar matau, kaip stipriai pasikeitė mano įsitikinimai ir požiūris į tam tikrus dalykus, todėl ši kelionė kartu su Valentina man yra vienas iš svarbiausių augimų ir transformacijų!”

Viktorija Švikaitė

Nagų meistrė ir trenerė

“Valentina yra aukščiausio lygio meistrė kurianti didžiulę pridėtinę vertę ne tik savo klientams, bet ir visuomenei. Jau po kelių mėnesių darbo kartu vaisiai pranoko lūkesčius, o transformacijos vyko ne tik asmeniniame gyvenime, bet ir veiklose. Valentina meistriškai sujungia materialų pasaulį su dvasiniu / energetiniu pasauliu, ir tai atneša visapusišką gausą bei pilnatvę. Tai pati geriausia investicija į save, kuri tik dauginasi ir atveria dar platesnius gausos kanalus. Ir jaučiu begalinį dėkingumą kurį sunku į žodžius įvilkti – už išmintį, įrankius ir pagaliau totalų priėmimą to, kas esu – visu 100%.”. Didžiausios rekomendacijos ypatingai tiems, kas ieško balanso visose gyvenimo srityse! “
Adelė Gunevičiūtė

Lapiland savininkė

“Pažintis su Valnetina White netikėta ir neplanuota, nedrąsiai ir mažais žingsneliais pradėjau ją sekti soc. tinkluose. Kai išgirdau apie “piltuvėlio praktiką” pasidarė įdomu, o kai išgirdau, kad pas Valentina vyksta transformacijos – užisrašiau kosultacijai. Valentina man padėjo ir padeda dirbti rimtai, tranformuoti įsitikinimus – ir tai išties veikia, žinoma idėjus darbo. Pastebėjau, keičiasi mano mintys, keičiasi požiūris ir vis daugiau įsilieja dėkingumas į mano gyvenimą.”

Renata Sky

Grove Hotel

“Begalinis Dėkingumas Kūrėjui už tai, kad mane atvedė pas Valentiną – vieną stipriausių mano Mokytojų-Vedlių. Kai Valentina dirba su žmogumi, vyksta didžiulės transformacijos. Šis Žmogus yra tiek prisipildęs, kad bendravimo metu mane užplūsta tokia didelė vidinė ramybė. Esu turėjusi daug kursų ir mokymų pas skirtingus nuostabius lektorius, bet Valentinos darbo braižas su žmogumi yra unikalus. Per pokalbius ir jos duodamas praktines užduotis ateina neįtikėtini atsakymai, keičiasi visa vidinė ir išorinė būsena bei gyvenimo kokybė visose srityse. Su didžiausiu pasitikėjimu ir meile rekomenduoju Valentinos konsultacijas visiems, kurie ieško pagalbos sau bet kokioje gyvenimo sferoje”

Toma Bliūdžiuvienė

Young Living Essential Oils

Valentina mano gyvenime atsirado kaip tik tuo metu kai jos labiausiai reikėjo. Reikėjo žmogaus, kuris palaikytų, pasakytų viską taip, kaip yra ir kaip aš ir mano veiksmai atrodo iš šalies. Man labai patiko, kad nebuvo peršamas jos pasirinktas kelias (nes ji protingesnė ir žino kaip ir ką reikia daryti, ir ne kitaip), kad buvo lankstumas ir atsižvelgimas į tai ko šiuo metu reikia man ir kur noriu eiti aš. 

Manyje buvo labai daug abejonių ar aš einu tinkama linkme, ar aš darau tikrai viską teisingai, ar aš tikrai esu ten kur aš noriu būti. Labiausiai mane suževėjo jos gebėjimas atvesti mane pačią prie visų atasakymų. Manau pasakymas, kad tu čia darai gerai, o ten dar tau reikia padirbėti – neduoda to suvokimo jausmo, kad tai vyksta su tavimi. Jos metodai panardina į save ir padeda surasti atsakymus ten. Tada tikrai supranti ar tu ten kur turi būti ar tau laikas ieškoti naujo kelio.

Esu labai maloniai nustebinta, kad Valentinos programoje ne tik sausas materializmas, bet ir daug dvasingumo bei savęs ūgdimo bei realizacijos aspektų. Labai įvairiapusiška ir turtinga savo tūriniu programa. 

Būdama su Valentina aš augu ir stiprėju pati, gerėja santykiai su artimaisiais, keičiasi mano aplinka, auga ir klesti mano verslas, didėja pajamos, gimsta vis naujos ir naujos idėjos, kurias aš tikrai įgyvendinsiu, nes turiu tam įrankius, kuriuos gavau iš Valentinos. 

Valentina, ačiū, kad esi. Tu esi puiki mentorė, kuri sugeba ne tik matyti, bet ir jausti kas yra tavo mokinys ir ko jam ištiesų reikia.

Natalija Sinkevičienė

SIN HOMES buhalterija