Mano istorija

Pabudimas

​2016 m. birželio vakarą sėdėjau dušo kabinoje ant grindų. Vanduo bėgo, ilgai, o aš žiūrėjau į vieną tašką ir galvojau „viską velniop“… Verslas yra, pasisekimas yra, nuostabūs namai yra, bet nebegalėjau pakelti emocinio skausmo, vidinės kančios ir sąmyšio, tuštumos ir beprasmybės. Ilgamečiai santykiai su buvusiu vyru kėlė man daugybę pažeminimo, baimių, pykčio, nepasitikėjimo savimi ir begalo didelį emocinį skausmą, dėl patiriamo emocinio, psichologinio ir fizinio smurto. Todėl sėdėjau duše… rankose jo barzdos žirklės… aš tik norėjau, kad man būtų lengva ir nebeskaudėtų… Tą vakarą pradėjau save žaloti. Ir taip apie du mėnesius.

Aha momentas buvo toks: Aš pajutau, kad sukeldama sau fizinį skausmą, aš nebejaučiu vidinio skausmo. Tai jeigu aš pati sau įsipjaunu ir man skauda, gal tada vidinį skausmą aš susikeliu sau taip pat pati ??? Nes juk man skauda. Ir tai tapo mano pabudimu.

Nepatogūs klausimai

Kaip aš patekau į šitą dugną ? Ar mano sėkmė yra tikra ? Kodėl aš prisitraukiau tokį vyrą į savo gyvenimą ? Kas atsakingas už šitą mano gyvenimo chaosą ? Kokia gyvenimo prasmė ? Ir galiausiai, tai kaip vis dėlto aš noriu gyventi ?

Mano mintys buvo pilnos „kas būtų, jei būtų“. O kas, jei daugiau niekada taip ir negyvensiu drąsiai? Ką aš darysiu? Tuo metu sukaustyta daugybe klausimų labiausiai bijojau, kad mano gyvenimas niekada nepasikeis. Mano baimė niekada iš tikrųjų taip ir negyventi buvo tokia didelė, kad mačiau tik vieną kelią: numirti tai, kas esu ir iš naujo atgimti.

Įkvėpimas

 

Galvojau, kaip galėčiau įveikti visas problemas ir pakeisti savo gyvenimą. Radusi būdą išbristi iš priklausomybių, emocinių problemų ir proto pinklių, galėčiau įkvėpti šimtus, o gal net tūkstančius žmonių vienu metu, išnaudodama visus man duotus įrankius.

Sprendimų sugalvojimas suteikė man naują tikslo pojūtį šiuo baisu metu ir priežastį tęsti. Daviau sau pažadą – jei išgyvensiu transformaciją, aš atiduosiu žmonėms tai, kas man bus suteiktą per Dievo, Visatos ir Šaltinio malonę.

Per du metus, įdėdama daug ir labai sunkaus darbo, kruopštaus proto ir palaikymo, lėtai progresavau. Ir trečiuosius metus įvyko labai staigi transformacija.

Turėjau išmokti naujo mąstymo, daryti praktikas. Darbas tęsėsi kartu su fantastiška mano mokytojų parama.

Pokytis

Laikas, kurį praleidau atsigaudama po 33 metų dreifavimo per gyvenimą, paspartino kelionę į tikrąjį mano pašaukimą, mano prigimtį ir misiją.

Tuos 33 metus buvau neįtikėtinai vieniša, verslo ir asmeninėse skolose, vartojau alkoholį, narkotikus, gyvenaus toksiškuose smurtiniuose santykiuose, negalavimuose ir t.t.. Žvelgdama atgal, mačiau kaip vykdžiau verslą, kaip mano ambicijos ir sprendimai, kuriuos priėmiau uždirbti daugiau pinigų, dominavo kuriant verslą. Tada aš nežinojau apie savo elgesio įtaką kitiems, nesirūpinau aplinkiniais. Dėl to mažai investavau į savo verslo ir ameninių santykių kūrimą ir atsidūriau toksiškoje aplinkoje.

Nustojau valgyti mėsą, visiškai atsisakiau alkoholio, sąmoningai uždarėme karminius toksiškus santykius, susitvarkiau visas skolas, radau ir pašalinau negalavimų priežastis, atskleidžiau savo moterišką prigimtį.

Pokytis įvyko 360 laipsnių kampu. Palaipsniui ir organiškai išryškėjo mano natūralus talentas į sąmoningą, stiprų, sistemizuotą verslą. Mano aistra ir tikslas gyvenime ir versle išaugo, suklestėjo ir iki šiol plečiasi.